Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.01.2018, 10:41

Новаківська ЗШ І-ІІІ ступенів

Блоги:
Головна » 2015 » Березень » 16 » В школі проведений виховний захід - "Моя єдина Україна"!
В школі проведений виховний захід - "Моя єдина Україна"!

Нехай ніхто не половинить,

Твоїх земель не розтина,

Бо ти єдина, Україно,

Бо ти на всіх у нас одна.

Це лейтмотив виховного заходу, який нещодавно відбувся у школі. На сцені --- плакат « Моя єдина Україна», віночок із синьо-жовтими стрічками, жовті соняшники.

Розпочав цю зустріч класний керівник 6-го класу Л. І. Брус. « Щасливі ми, що народилися на цій чудовій, багатій, мальовничій землі--- на нашій славній Україні »,--- такими були його вступні слова. Учні 6-го, 7-го, 8-го та 9-го класів декламували вірші про єдність України, їхню любов до рідної землі, молилися за свою Батьківщину, коли лунала пісня « Молитва за Україну» . Зі сцени звучали слова скорботи за убієнними Небесної сотні і воїнами, які загинули в боях на сході України. Запалені свічки стали зворушливим моментом, що викликав у присутніх почуття гордості за наших героїв,почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині своєю працею та стати на захист державних інтересів країни.

Заключним акордом стала пісня «Рідна Україна» , яку виконала учениця 9-го класу Кривуненко Катерина разом зі всіма учасниками заходу. Цей виступ супроводжувався гучними оплесками, що стало свідченням єдності і непохитної віри у кращу долю України.

Переглядів: 124 | Додав: novaky-school | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: