Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 19.10.2017, 06:44

Блоги:
Головна » 2014 » Грудень » 21 » Пам`яті Героя
Пам`яті Героя
Пам`яті Героя Кучеренка Владислава 17 грудня 2014 року у навчально-виховному закладі Новаківської ЗШ І-ІІІ ступенів Лубенського району Полтавської області відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь вшанування пам’яті про випускника навчального закладу, героя антитерористичної операції на сході України, старшого солдата 101 бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України Кучеренка Владислава Ігоровича. В урочистостях взяли участь голова обласної ради – Ворона Петро Васильович, голова Лубенської районної районної ради Темченко Олександр Васильович, голова районної державної адміністрації Сидоренко Роман Миколайович, голова сільської ради Кісенко Лариса Миколаївна, полковник 101 бригади охорони генерального штабу Збройних сил України Гром Сергій Михайлович, директор НМЦ Лубенського району Твердоступ Марина Юріївна, батьки Героя - Кучеренко Світлана Володимирівна та Кучеренко Ігор Миколайович та найближчі рідні Владислава, друзі та однокласники, учні, батьки та жителі села Новаки. Приїхали з м. Києва на відкриття пам’ятної дошки і бойові побратими Владислава – бійці 101 бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України . Мітинг відкрила заступник директора школи Галіченко В.В., яка зазначила, що спочилий Герой є прикладом для всіх присутніх. Він був звичайною людиною, ходив до нашої школи, любив життя, багато планував та мріяв. Та коли настав вирішальний час для країни, Владислав без вагань пішов на війну і віддав своє життя за кожного з нас. То ж шануймо і не забуваймо наших Героїв». Полотно з пам’ятної дошки зняли рідний брат та найкращий друг Владислава – Олександр Кучеренко та Кісенко Володимир. Меморіальна дошка буде безсмертним символом пам’яті Героя. Вшанували пам’ять Героя Владислава та пам’ять всіх загиблих героїв покладанням квітів та хвилиною мовчання. Освятив меморіальну дошку ієрей Вадим. Ведуча мітингу Галіченко В.В. подякувала за подвиг і вірність Україні батькам наших учнів, котрі були і є учасникам АТО : 1. Кучеренко С.В. та Кучеренку І.М. 2. Сердюк Наталії Миколаївні та Сердюку Сергію Миколайовичу 3. Щербі Андрію Гавриловичу - Юрій 4. П’яташ Катерині Олексіївні – Віктор 5. Залаті Володимиру Івановичу і Тетяні Василівні 6. Смику Василю Іларіонівні і Наталії - 7. Федорець Любові Олексіївні – Роман. Продовженнням мітингу став урок мужності « Хоробрі серця». Прозвучала літературно-музична композиція «Своєї Вітчизни син», присвячена Владиславу Кучеренку, у ході якої були використані відеоматеріали, створені друзями-однокласниками та побратимами 101 бригади. Прозвучали пісні «Солдат України», «Ми – українці», «Чорнобривці»; поезії «Мальви», «Об’єднайтесь, брати-українці», які виконували учні Новаківської ЗШ І – ІІІ ступенів імені П.М.Щербаня: Стеценко Ю., Кривуненко К., Шепель В., Рудич Ю., Бабінець Ю.,Сахно О., Карпенко О., Мисник М., та Пархоменко О.. Школярі подарували гостям, воїнам 101 бригади листи, малюнки, подарунки, музичні вітання. Діти Калайдинцівської та Новаківської ЗШ провели ярмарки, зібрані кошти передали воїнам 101 бригади, які вирушать в зону АТО. Директор школи Рудь А.І. пообіцяв воїнам, що зовсім скоро учні школи відвідають частину, в якій служив наш загиблий герой Владислав Кучеренко. Адміністрація школи дякує батькам, учням, жителям с. Новаки за підтримку.
Переглядів: 178 | Додав: novaky-school | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: